Nasz zespół

Augustyn stomatologia i medycyna | Krapkowice

Anna Augustyn

Lekarz dentysta
ENDODONCJA MIKROSKOPOWA
PROTETYKA

właściciel gabinetu

LEK. DENT. ANNA AUGUSTYN

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2010 roku.
Specjalizuje się w stomatologii mikroskopowej – całość pracy wykonuje z jego użyciem. W powiększeniu mikroskopu wykonuje anatomiczne – odtwarzające naturę wypełnienia, stomatologię estetyczną, leczenie kanałowe pod mikroskopem nawet najtrudniejszych przypadków. Prowadzi leczenie periodontologiczne w protokole FMD w ścisłej współpracy z higienistką stomatologiczną.

Wykonuje prace protetyczne – korony, mosty, licówki, overlay’e, protezy szkieletowe, protezy kombinowane na elementach precyzyjnych zasuwach, teleskopach oraz prowadzi leczenie implantoprotetyczne – prace protetyczne w oparciu o implanty zębowe.
Prowadzi rekonstrukcje zwarcia w oparciu o deprogramację – w przypadku dużego starcia zębów. Przygotowuje plany protetyczne w oparciu o DSD – cyfrowy projekt uśmiechu.
Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.

ZOBACZ CERTYFIKATY

LEK. DENT. KAROLINA SŁUPSKA

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi W 2019r. Doświadczenie zdobywała w gabinetach w Łodzi i w Opolu.
Obecnie kończy specjalizację z ortodoncji we Wrocławiu.

W naszym gabinecie zajmuje się pełnym zakresem leczenia ortodontycznego w oparciu o aparaty ruchome i stałe, zarówno u dzieci jak i dorosłych pacjentów w oparciu o najnowocześniejsze wytyczne ortodoncji. Zajmuje się u nas również stomatologią zachowawczą.

Intensywnie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu ortodoncji, jest absolwentką szkoleń w Charles H International Foundation for Orthodontic Research w Tuscon w Tweed USA.

Karolina Słupska

Lekarz dentysta
ORTODONCJA


Patrycja Gorzel – Kapica

Lekarz dentysta
ENDODONCJA MIKROSKOPOWA
STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA I ESTETYCZNA

LEK. DENT. PATRYCJA GORZEL – KAPICA

Ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w 2018r.

Zajmuje się nowoczesną stomatologią zachowawczą i estetyczną, protetyką, jest doświadczonym endodontą mikroskopowym, podejmuje się leczenia kanałowego nawet najtrudniejszych przypadków.

Prowadzi leczenie periodontologiczne w protokole FMD w ścisłej współpracy z higienistką stomatologiczną.

Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach szczególnie z zakresu endodoncji mikroskopowej nawet najtrudniejszych przypadków, stomatologii estetycznej oraz protetyki.

LEK. DENT. AGATA BARTUSEK

Zajmuje się nowoczesną chirurgią stomatologiczną i implantologią

Ukończyła studia w 2015 roku, jest doświadczonym lekarzem dentystą zajmującym się chirurgią stomatologiczną, ukończyła Practiculum Implantologiczne w Instytucie Vivadental w Gdańsku. Od kilku lat prowadzi również swój gabinet stomatologiczny.

W naszym prywatnym gabinecie zajmuje się usuwaniem zębów zarówno tych prostych jak i bardzo skomplikowanych zębów, wymagających zaopatrzenia chirurgicznego. Usuwa wyrznięte i zatrzymane „ósemki”, zaopatruje rany po usuwaniu fibryną bogatopłytkową PRF stwarzając najlepsze szanse dla bezbolesnego gojenia i stworzenia najlepszych warunków na implanty zębowe. Zajmuje się wszczepianiem implantów oraz odbudową protetyczną na implantach.

Agata Bartusek

Lekarz dentysta
CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA
IMPLANTOLOGIA

Klara Ernst

Asystentka stomatologiczna
Menadżer i opiekun pacjenta


KLARA ERNST

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, asystuje do zabiegów aktywnie pracując na „4 ręce”, dba o dezynfekcję i sterylizację narzędzi, prowadzi rejestrację pacjetów.

Jest w trakcie nauki na kierunku higiena stomatologiczna, niebawem będzie do Państwa dyspozycji również w zabiegach higienizacji i profilaktyki.

Jest menadżerem gabinetu oraz opiekunem pacjenta.

Dba o zaopatrzenie i organizację pracy gabinetu oraz marketing i prowadzenie mediów społecznościowych. Koordynuje leczenie

SONIA KOŹLIK

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 2020 roku otrzymała dyplom państwowy uprawniający do przeprowadzania zabiegów profilaktyczno – higienizacyjnych. Od tamtego czasu zdobywała doświadczenie w wykonywaniu zabiegów skalingu i piaskowania, higienizacji i profilaktyki. Zajmuje się również wybielaniem zębów i infiltracją wczesnych zmian próchnicowych preparatem ICON.

Aktywnie asystuje do zabiegów stomatologicznych na „4 ręce”.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia, stale podnosi swoje kwalifikacje. W naszym gabinecie koordynuje leczenie periodontologiczne pacjentów w terapii FMD i terapii fotodynamicznej.

Sonia Koźlik

Higienistka stomatologiczna

asystentka stomatologiczna Augustyn Stomatologia i Medycyna Krapkowice

Patrycja Bar

Asystentka stomatologiczna


PATRYCJA BAR

Aktywnie asystuje do zabiegów stomatologicznych na „4 ręce” dba o dezynfekcję i sterylizację narzędzi, prowadzi rejestrację pacjetów. Dusza towarzystwa, z każdym pacjentem znajduje wspólny język, rozluźniając atmosferę, pozwala pacjentom bezstresowo podchodzić do leczenia.

EWA KRENCZER

Aktywnie asystuje do zabiegów stomatologicznych na „4 ręce” dba o dezynfekcję i sterylizację narzędzi. Dba o perfekcyjna czystość gabinetów.

asystentka stomatologiczna Augustyn Stomatologia i Medycyna Krapkowice

Ewa Krenczer

Pomoc stomatologiczna

Nasze certyfikaty