Nasz zespół

Augustyn stomatologia i medycyna | Krapkowice

Anna Augustyn

Lekarz dentysta

właściciel

LEK. DENT. ANNA AUGUSTYN – Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2010 roku.
Specjalizuje się w stomatologii mikroskopowej – całość pracy wykonuje z jego użyciem. W powiększeniu mikroskopu wykonuje anatomiczne – odtwarzające naturę wypełnienia, stomatologię estetyczną, leczenie kanałowe pod mikroskopem nawet najtrudniejszych przypadków, prace protetyczne – korony, mosty, licówki, overlay’e, protezy szkieletowe, protezy kombinowane na elementach precyzyjnych. Prowadzi rekonstrukcje zwarcia w oparciu o deprogramację – w przypadku dużego starcia zębów. Przygotowuje plany protetyczne w oparciu o DSD – cyfrowy projekt uśmiechu.
Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.

LEK. DENT. KAROLINA SŁUPSKA – Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, doświadczenie zdobywała w gabinetach w Łodzi i w Opolu.
Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ortodoncji we Wrocławiu. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, podstawową chirurgią stomatologiczną i wstępną diagnostyką ortodontyczną.
W niedalekiej przyszłości będzie zajmowała się leczeniem ortodontycznym również dla naszych pacjentów. Intensywnie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu ortodoncji i stomatologii zachowawczej.

Karolina Słupska

Lekarz dentysta
rezydentka ortodoncji


Anna Szykuła

Lekarz dentysta

LEK. DENT. ANNA SZYKUŁA – Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Katowicach, gdzie zdobyła tytuł najlepszego studenta stomatologii. Doświadczenie zdobywała w gabinetach w Opolu i Kędzierzynie – Koźlu. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji mikroskopowej.

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym oraz protetyką stomatologiczną. Dołączyła do naszego zespołu, aby podzielać z nami pasję stomatologii mikroskopowej i minimalnie inwazyjnej.

Agata Bartusek

Lekarz dentysta

Klara Ernst

Asystentka stomatologiczna


KLARA ERNST – Dyplomowana asystentka stomatologiczna, asystuje do zabiegów aktywnie pracując na „4 ręce”, dba o dezynfekcję i sterylizację narzędzi, prowadzi rejestrację pacjetów.

Jest w trakcie nauki na kierunku higiena stomatologiczna, niebawem będzie do Państwa dyspozycji również w zabiegach higienizacji i profilaktyki.

Jest menadźerem gabinetu, dba o zaopatrzenie i organizację pracy gabinetu oraz marketing i prowadzenie mediów społecznościowych.

SONIA KOŹLIK – Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 2020 roku otrzymała dyplom państwowy uprawniający do przeprowadzania zabiegów profilaktyczno – higienizacyjnych. Od tamtego czasu zdobywała doświadczenie w wykonywaniu zabiegów skalingu i piaskowania, higienizacji i profilaktyki. Zajmuje się również wybielaniem zębów i infiltracją wczesnych zmian próchnicowych preparatem ICON.

Aktywnie asystuje do zabiegów stomatologicznych na „4 ręce”. Dba o marketing i zaopatrzenie gabinetu.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia, stale podnosi swoje kwalifikacje.

Sonia Koźlik

Higienistka stomatologiczna

Patrycja Bar
Ewa Krenczer

Pomoc stomatologiczna


PATRYCJA BAR – aktywnie asystuje do zabiegów stomatologicznych, prowadzi rejestrację pacjetów, dba o sterylizację i dezynfekcję.

EWA KRENCZER – Asystuje do zabiegów. Prowadzi dezynfekcję i sterylizację. Dba o perfekcyjną czystość gabinetów