Nasz zespół

Augustyn stomatologia i medycyna | Krapkowice

LEK. DENT. ANNA AUGUATYN – Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 2010 roku.
Specjalizuje się w stomatologii mikroskopowej – całość pracy wykonuje z jego użyciem. W powiększeniu mikroskopu wykonuje anatomiczne – odtwarzające naturę wypełnienia, stomatologię estetyczną, leczenie kanałowe pod mikroskopem nawet najtrudniejszych przypadków, prace protetyczne – korony, mosty, licówki, overlay’e, protezy, podstawowe zabiegi chirurgii stomatologicznej. Prowadzi rekonstrukcje zwarcia w oparciu o deprogramację – w przypadku dużego starcia zębów.

Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.

LEK. DENT. KAROLINA SŁUPSKA – Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, doświadczenie zdobywała w gabinetach w Łodzi i w Opolu.
Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ortodoncji we Wrocławiu. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, podstawową chirurgią stomatologiczną i wstępną diagnostyką ortodontyczną.
W niedalekiej przyszłości będzie zajmowała się leczeniem ortodontycznym również dla naszych pacjentów. Intensywnie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu ortodoncji i stomatologii zachowawczej.

LEK. DENT. ANNA SZYKUŁA – Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Katowicach, gdzie zdobyła tytuł najlepszego studenta stomatologii. Doświadczenie zdobywała w gabinetach w Opolu i Kędzierzynie – Koźlu. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji mikroskopowej.

W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym pod mikroskopem. Dołączyła do naszego zespołu, aby podzielać z nami pasję stomatologii mikroskopowej i minimalnie inwazyjnej.

SONIA KOŹLIK – Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W 2020 roku otrzymała dyplom państwowy uprawniający do przeprowadzania zabiegów profilaktyczno – higienizacyjnych. Od tamtego czasu zdobywała doświadczenie w wykonywaniu zabiegów skalingu i piaskowania, higienizacji i profilaktyki. Zajmuje się również wybielaniem zębów i infiltracją wczesnych zmian próchnicowych preparatem ICON.

Aktywnie asystuje do zabiegów stomatologicznych na „4 ręce”. Dba o marketing i zaopatrzenie gabinetu.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia, stale podnosi swoje kwalifikacje.

MATEUSZ ŁĘTOWSKI – psychoterapeuta i praktyk terapii IFS (Internal Family System),

Ukończył Coaching Filozoficzny na Wydziale Filozofii, Akademię Trenera Rozwoju Osobistego, Szkołę Systemu Wewnętrznej Rodziny – przygotowujący do pracy psychoterapeuty wykorzystującego metodę IFS

Doświadczenie zdobywał jako terapeuta zajęciowy, oraz psychoterapeuta w ośrodku zaburzeń żywienia “AnaMija”. Jest koordynatorem międzynarodowych projektów programu EKS, oraz trenerem w szkoleniach w programie Erasmus+

W naszych gabinecie prowadzi psychoterapię dla dorosłych chcących pokonać swoje trudności osobiste, poprawić relacje w związku, w rodzinie, dla młodzieży, dla osób z zaburzeniami odżywiania z możliwą jednoczesną współpracą z dietetykiem.

KLARA ERNST – Aktualnie w trakcie zdobywania wykształcenia asystentki stomatologicznej. Aktywnie asystuje do zabiegów stomatologicznych na „4 ręce”. Prowadzi dezynfekcję i sterylizację. Dba o rejestrację, marketing i zaopatrzenie gabinetu.

Asystuje do zabiegów. Prowadzi dezynfekcję i sterylizację. Dba o perfekcyjną czystość gabinetów