Chirurg stomatolog

Augustyn stomatologia i medycyna | Krapkowice

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

W prywatnym gabinecie AUGUSTYN STOMATOLOGIA I MEDYCYNA w Krapkowicach wykonujemy pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Bezbolesne usuwanie zębów w znieczuleniu miejscowym, zapewnia maksymalny komfort pacjentowi. Aby zapewnić bezpieczne gojenie i najlepsze warunki kostne do ewentualnego przyszłego uzupełnienia implantem stosujemy PRF – fibrynę bogatopłytkową. Jest to nejlepsze rozwiązanie, aby uniknąć trudnego bolesnego gojenia.

Zapraszamy do naszej dentystki – chirurg stomatolog pacjentów z Krapkowic, Gogolina, Prószkowa, Głogówka, Kędzierzyna – Koźla, Strzelec Opolskich i wszystkich okolicznych miejscowości.

Czym zajmuje się chirurg stomatolog?

  • usuwanie zęba
  • usuwanie ósemki wyrzniętej – zęba mądrości
  • chirurgiczne usuwanie ósemki zatrzymanej, zęba mądrości
  • szycie chirurgiczne
  • fibryna bogatopłytkowa PRF dla lepszego gojenia
  • zamknięcie połączenia ustno zatokowego
  • wszczepianie implantów zęba
  • przygotowanie do leczenia protetycznego

Po usunięciu ósemek czyli zębów mądrości, stosujemy PRF czyli fibrynę bogatopłytkową. PRF działa zarówno w tkankach miękkich, jak i w kości przyspieszając gojenie tkanek, tworzenie nowych naczyń krwionośnych w miejscu usuniętego zęba, założonego implantu lub zastosowaniu materiału kościozastępczego. Dodatkowo fibryna bogatopłytkowa zmniejsza stan zapalny w okolicznych tkankach, a także minimalizuje dolegliwości bólowe po zabiegu.

Implanty zębów


Implanty zębów rewolucjonizują dziedzinę stomatologii, oferując trwałe i estetyczne rozwiązania dla utraconych zębów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują komfort i naturalny wygląd. To innowacyjne podejście przywraca pewność siebie, przywracając pełną funkcję zgryzu. Proces wszczepienia implantu jest precyzyjny i bezbolesny, a efekty utrzymują się przez wiele lat. Dzięki nim można cieszyć się pełnią życia, jednocześnie dbając o zdrowie jamy ustnej. Odkryj nowe standardy opieki dentystycznej i odzyskaj uśmiech, który zawsze chciałeś!

Pani dr chirurg stomatolog Agata Bartusek już niebawem będzie w naszym gabinecie stomatologicznym oferowałą usługi leczenia implantologicznego.

Implanty zębów Krapkowice Augustyn Stomatologia i Medycyna